Magazín Technologie lepení Jak odstranit červený zajišťovač závitů?

Jak odstranit červený zajišťovač závitů?

Může být obtížné povolit nebo odstranit červený zajišťovač závitů. Je to běžný problém při údržbe nebo opravě průmyslových součástí. Síla červených zajišťovačů závitů je vzkutku impozantní a používá se právě pro trvalý způsob montáže - avšak nevěřte mýtům ... i červený zajišťovač závitů  Ergo lze rozebrat, jen je potřeba použít správnou techniku.

Při demontáži červeného zajišťovače závitů je proces demontáže trochu jiný než u dalších zajišťovačů závitů (modrého nebo zeleného). Klíčem je použít lokální ohřev sestavy na teplotu větší než 250 C. Poté, jakmile je sestava se závitem horká, může být šroub povolený běžným způsobem. Bez ohřevu sestavy je pravděpodobné, že se v průběhu demontáže šroub zalomí.

Ideální umístění červených zajišťovaců závitů je u šroubů v rozmezí od 1/4 "do 3/4" průměrů pro některé z následujících aplikacích:

  • Kryty ložisek
  • Montáže motoru
  • Závěsné šrouby
  • Oblasti těžkého provozu

Nebojte se vysoce výkonných zajišťovačů závitů ERGO, jen si pamatujte ... "zahřejte spoj, aby se uvolnil!"  A na závěr tento návod nepoužívejte to na plastových částech ... to je úplně jiný příběh.

Štítky: Ergo ®

Výhody nákupu

66991 produktů máme skladem
97 % spokojených zákazníků
94 % zásilek odesláných do 48 hodin

Ověřeno našimi zákazníky

rychlost
neznámý 16. 6. 2024
Obědnám zaplatím vyzvednu pohoda
neznámý 14. 6. 2024