Loctite 408 - 50 g vteřinové lepidlo

Popis produktu
Loctite 408 je čiré vteřinové lepidlo a jeho použití je ideální především na materiály ABS a polykarbonát. Je určeno pro náročné a specifické aplikace, kde je požadován velmi pevný a čirý spoj s dokonalým vzhledem, s nízkým zápachem a omezeným výkvětem. Vteřinové lepidlo Loctite 408 je ideální pro použití jako bezzápachové:
·lepidlo na ocel,
·lepidlo na ABS,
·lepidlo na polykarbonát,
·zvýšená odolnost vlhkosti,
·bez označení dráždivosti,ale obecně umožňuje také rychlé lepení porézních a savých materiálů jako je dřevo, papír, kůže nebo tkanina. Pro lepení polyolefinů je nutné použít primer Loctite 770.
Vynikající lepidlo Loctite 408 bylo ještě více zdokonaleno a nyní se pyšní velmi nízkou viskozitou 5 mPa. To z něj činí kapilární vteřinové lepidlo, které velmi dobře vzlíná a velice snadno zatéká i do těch nejmenších spár.
Špičková vteřinová lepidla s kapilárním účinkem a lepicí systémy pro průmysl vybírejte u specializovaného prodejce Loctite Prumex.cz!
Technické parametry:
·Viskozita: 5 [mPa.s]
·Maximální spára: 0,10 [mm]
·Teplotní odolnost: - 40 až + 80 [°C]·Lepený materiál: ocel, hliník, zinek dichromát, neopren, pryž, nitrilová, ABS, PVC, polykarbonát, fenol, dřevo, kůže
Manipulační pevnost ve smyku [N/mm2]:
·Na oceli: 17 - 23
·Na ABS za: 8 - 11
·Na polykarbonátu za: 6 -11
Rychlost fixace [s]:
·Na oceli za: 30 - 120
·Na ABS za: 5 - 10
·Na polykarbonátu za: 10 - 15
Vlastnosti:
·Technologie: kyanoakrylát·Vzhled: průhledná, čirá až slámově žlutá kapalina·Složky: jednosložkový·Viskozita: nízkoviskózní·Vytvrzení: vlhkostí·Aplikace: lepení

Způsoby balení

Název Množství Skladem
201906 1 1
Související
  • Jsme na trhu 22 let Stále zlepšujeme služby

  • Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod

  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 000 Kč

  • Bezplatná výměna Omyl v objednávce?
    Není problém

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací