| Číslo výrobce | 1843908 |
|---|---|
| Produkt | Plochý řemen |
| Profil | OPTIMAX HF |
| Řada | HF 420 40 |
| Šířka B (mm) | 40 |
| Výpočtová délka Lw, Lp, mm | 420 |
| Výška H (mm) | 1 |
| Značka výrobce | Optibelt |
Coyote odmlžovač skel v 500ml balení s rozprašovačem účinně zamezuje kondenzaci par na skleněných plochách a zrcadlech. Zajišťuje čirou průhlednost bez šmouh v automobilech i domácnostech.
L: 180 mm. Poznámka: - vhodné pro veškeré standardní operace: uchopení, držení, tažení
Nonius: 0,05 mm. Měřicí rozsah: 150 mm. Katalogové číslo: 6000.4.
Jednosložkové černé alkoxy silikonové těsnění s vysokou odolností vůči motorovým olejům a vibracím. Určeno pro pružné příruby z kovů i plastů s teplotní odolností od -55 °C do +200 °C.
Teroson VR 10 je univerzální čistič a odmašťovač na bázi lakového benzínu bez chlorovaných uhlovodíků. Určen pro předúpravu povrchů před lepením, odstraňování silikonu a čištění zbytků lepidel.
Vysokomodulový polyuretanový tmel pro dilatační spáry a pružné lepení v průmyslu i stavebnictví. Vyznačuje se vysokou mechanickou odolností, UV stabilitou a výbornou přilnavostí k betonu, kovům i plas
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém