O společnosti Prumex

O společnosti Prumex

Jsme hrdí na to, že můžeme být Vaším spojením s kvalitními průmyslovými produkty a službami. Máme více než 25 let zkušeností s distribucí MRO produktů. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment s více než 300 000 položkami, doplněný o velké skladové zásoby.

Jsme dlouholetým partnerem společnosti Henkel v oblasti průmyslových lepidel Loctite a tmelů Teroson, přímým distributorem značek řemenů Optibelt, Gates a Rubena. Specializujeme se také na ložiska SKF, INA, ZKL, ZVL a jsme dodavateli průmyslových maziv Molykote, WD-40, Orlen. Kromě již zmíněných zastupujeme desítky dalších známých značek.

Našim zákazníkům se snažíme nabídnout kompletní řešení pro bezporuchový chod a efektivní údržbu strojního zařízení, výrobcům a projektantům poskytujeme všechny dostupné informace a poradíme při hledání nejvhodnějšího řešení. 

Pokud jste výrobní podnik nebo se zabýváte údržbou a bezporuchovým provozem průmyslových zařízení, tak jste na správném místě. Naše nabízené značky Vám pomohou nejen v obtížných situacích, ale také při běžném provozu.

Díky rozsáhlým skladovým zásobám expedičního skladu a přístupu k celosvětovým skladům našich výrobců Vám zajistíme požadovaný díl v krátkém čase. Pravidelně doplňujeme skladové zásoby a jsme schopni nabídnout více než půl milionu komponentů.

Skladové zásoby expedujeme velmi rychle, obvykle ještě týž den, kdy je objednávka provedena. Dodání zboží ze skladů výrobce trvá obvykle od několika málo dnů až po 12 dnů. Pokud je však potřeba objednané zboží vyrobit, dodací termíny se mohou lišit a budou průběžně upřesněny.

Po rychlém ověření bonity vám, pokud máte zájem, nastavíme platbu na fakturu se splatností.